Vooruitkijken en verbinden met de leden van de IVW
- Harry Bontje
- 18 uur geleden
- 1 minuten om te lezen
De Algemene Ledenvergadering van Bedrijvenvereniging IVW komt eraan!
Donderdag 5 juni om 16.30 uur zijn we weer welkom bij Up Events aan de golfbaan in Weesp. Dit is het moment om samen terug te kijken, maar vooral om vooruit te blikken op de ontwikkelingen in onze bedrijvengemeenschap.
Programma Subsidie Duurzaam Initiatief gaat door
Een belangrijk punt is de voortgang van het Programma Subsidie Duurzaam Initiatief voor Weesp Noord. In goed overleg met de gemeente Amsterdam is besloten dat het project wordt voortgezet in een aangepaste vorm. De oorspronkelijke focus verschuift naar een loketfunctie voor ondernemers, met als einddoel om alsnog uit te groeien tot een volwaardige Energy Hub. De gemeente Amsterdam ondersteunt deze koerswijziging en toont begrip voor de gewijzigde omstandigheden. Onderdeel van deze wijziging is dat het programma tot uiterlijk het tweede kwartaal van 2026 wordt verlengd.
Vragen over netcongestie en duurzaamheid
De loketfunctie houdt in dat Irmelin Waalkens kosteloos beschikbaar blijft voor IVW-leden met vragen over netcongestie of verduurzaming. Maak daar gebruik van!
Mail naar duurzaam@ivw-weesp.nl of kijk op www.ivw-weesp.nl/duurzaamheid.
Bij voldoende animo organiseren we in het najaar weer een themasessie.
Graag tot de 5e juni!
Harry Bontje
Comments