top of page

Een volle zaal én een volle koelkast

Als bestuurslid Organiseren & Verbinden ben ik groot fan van samenkomen. Iemand spreken die je anders alleen van een bedrijfsnaam kent, verhalen delen en na afloop constateren dat één drankje soms meer oplevert dan drie vergaderingen.

Maar, eerlijk is eerlijk: niet alles wordt beter van een zaaltje, een statafel en bitterballen.


De ALV online

Daarom heeft de IVW besloten om de Algemene Ledenvergadering vanaf nu online te organiseren. De eerste digitale editie vindt plaats op 25 juni om 10.00 uur. Onze penningmeester neemt ons mee door de jaarcijfers en eerlijk gezegd: dat kan anno 2026 natuurlijk prima vanuit kantoor, de keukentafel of tussen twee afspraken door. Laptop open, inloggen, meedoen, klaar. Efficiënt en overzichtelijk.


Maar…als we de ALV nu slim online doen, dan houden we dus juist tijd over. Voor de dingen die je niet via een scherm wilt doen. Voor echte verbinding dus.


Exclusieve filmvertoning‘World Wide Weesp’

En daarom pakken we op 22 juni om 17.00u juist wél groots uit in The City of Wesopa. Daar organiseren we voor IVW-leden een avond met een exclusieve filmvertoning van World Wide Weesp - deel 1, het bijzondere project van filmmaker Marnix Haak.


Misschien wel het meest verbindende initiatief dat Weesp het afgelopen half jaar cadeau kreeg.Marnix brengt bewoners en ondernemers samen door lokale verhalen vast te leggen en die bewust niet online, maar op fysieke locaties te vertonen. En dat werkt. De eerste editie was een daverend succes, met uitverkochte zalen. En inmiddels hangen de posters voor deel 2 alweer door heel Weesp.


Op 22 juni brengen we daarom niet alleen IVW-leden samen, maar ook ondernemers van de centrum-BIZ en bestuurders uit Weesp en Amsterdam. Want verbinding werkt het best als verschillende werelden elkaar ontmoeten. Marnix vertelt die avond bovendien meer over zijn sponsorplan, want zo’n prachtig lokaal initiatief verdient natuurlijk ook lokaal draagvlak.


Wispe-pakketje na aanmelden

En nog even over die eerste online ALV hè… voor de IVW-leden die zich hebben aangemeld staat een heus Wispe-pakketje klaar om mee naar huis te nemen (uiteraard ook met nulpuntnulletjes, want het blijft wel een donderdagochtend). Op te halen tijdens de borrel op 22 juni, zodat iedereen ruim de tijd heeft om de boel zelf nog koud te zetten voor 25 juni.


Dus: op 22 juni zien we elkaar graag live in Wesopa. En op 25 juni komen we massaal online.


Want of je nou samen proost, of samen inlogt: zonder betrokkenheid blijft zelfs de beste verbinding haperen.

 
 
 

Opmerkingen


bottom of page